• Výška úhrady nákladov za pobyt v školskom klube detí

Od 1.5.2023 sa mení výška mesačného poplatku do ŠKD takto:

• za 1. dieťa – 40,00 €
        • za 2. dieťa a za každé ďalšie dieťa prispieva zákonný zástupca mesačne 20,00 €.

Poplatok za skrátený pobyt v ŠKD je 15,00 €. /ranný školský klub detí –
        od 6:30 h do 7:30 h, spolu s pobytom dieťaťa v školskom klube v čase podávania obeda/ Súrodenecká zľava sa neuplatňuje.

Skrátený poplatok o 50% za pobyt dieťaťa v ŠKD do 14:00 h bude akceptovaný na základe podanej žiadosti zákonného zástupcu /stiahnuť prílohu: Ziadost_o_znizenie_poplatku_za_SKD.docx/.

O znížení poplatku rozhoduje riaditeľka školy na základe žiadosti rodiča a v nej uvedených dôvodov. Všetky informácie Vám poskytnú pani vychovávateľky.

Spôsoby a možnosti úhrady platieb za školský klub detí

Za mesiac september uhradí zákonný zástupca stanovený príspevok za školský klub detí po odovzdaní prihlášky do ŠKD.

Príspevok na úhradu nákladov za pobyt žiaka v školskom klube detí uhrádza rodič na účet ŠKD za mesiace október až jún do 25. dňa v mesiaci vopred na budúci kalendárny mesiac.

Príspevok za pobyt dieťaťa v ŠKD sa uhrádza bankovým prevodom formou internetbankingu.

IBAN ŠKD (číslo účtu): SK58 5600 00000094 0108 2001

Do poznámky zadať: priezvisko a triedu dieťaťa, NIE RODIČA!

VS (variabilný symbol): mesiac a rok

ŠS (špecifický symbol): aktuálna trieda žiaka

KS (konštantný symbol): 0308

Ak rodič odhlási dieťa v priebehu mesiaca, nemá nárok na vrátenie poplatku.