• REŽIM DŇA

Príchod, ranná činnosť, odchod detí na vyučovanie

Obed podľa rozpisu

Odpočinkové činnosti

Záujmové činnosti :  TOV podľa rozvrhu týždennej
        činnosti

Rekreačná činnosť :

Pobyt vonku, v prípade nepriaznivého počasia rekreačná

činnosť  v priestoroch klubu.

Príprava na vyučovanie, sebaobslužné činnosti

Činnosť podľa záujmu detí, odchod detí z ŠKD

ZARADENIE DETÍ DO ŠKD

Deti sa do ŠKD zaraďujú vždy na jeden školský rok na základe riadne vyplnenej prihlášky podanej zákonnými zástupcami dieťaťa. Prihláška je k dispozícii u vychovávateľa ŠKD, alebo si ju môžete stiahnuť z web stránky školy.

O zaradení do ŠKD rozhoduje riaditeľ školy, alebo ním poverený zástupca.

Odhlásenie dieťaťa zo ŠKD sa uskutoční podaním písomnej žiadosti, ktorá je k dispozícii u vychovávateľky ŠKD, alebo si ju môžete stiahnuť z web stránky školy.

DOCHÁDZKA DETÍ

Rozsah dennej dochádzky, spôsob odchodu detí uvedie zákonný zástupca v prihláške do ŠKD. Prípadné zmeny v dochádzke a spôsobe odchodu oznamuje zákonný zástupca písomne vopred.

V prípade odchodu dieťaťa z ŠKD skôr, ako je odchod uvedený  na prihláške, musí dieťa doniesť písomnú žiadosť o uvoľnenie z ŠKD s dátumom, hodinou a podpisom zákonného zástupcu, alebo inej fyzickej osoby, ktorá má dieťa zverené do osobnej starostlivosti alebo do pestúnskej starostlivosti na základe rozhodnutia súdu alebo zástupcu zariadenia.

Dieťa možno v priebehu školského roka prihlásiť a odhlásiť z ŠKD vždy 3 dni pred ukončením mesiaca.

Uvoľnenie dieťaťa z ŠKD na základe telefonického hovoru nie je dovolené a nebude akceptované.

ODCHOD DETÍ ZO ŠKD

Doba pobytu dieťaťa v ŠKD sa riadi údajmi na zápisnom lístku, odchod dieťaťa mimo určenú dobu je možný len na základe písomnej žiadosti rodiča.