• Tablá ŠKD

• Tento rok sme sa rozhodli v ŠKD s deťmi vyrobiť tablá jednotlivých oddelení ako spomienku na školský rok 2021/2022.
          Posúďte, ako sa to deťom podarilo.

Viac fotografií vo fotoalbume školy Tablá ŠKD

• Október - Mesiac úcty k starším

• Mesiac október je tradične mesiacom oslavy jesene života a pripomienkou úcty k všetkým starším ľuďom.
          Ani my sme na starých rodičov nezabudli a svoju náklonnosť k svojim starkým deti prejavili výtvarnými dielkami a zhotovením drobných darčekov, ktoré vyrobili v ŠKD.

• Navrhni robota!

• Deti zo 4. oddelenia ŠKD pripravili návrhy robotov, podľa ktorých vytvorili z rôzneho materiálu skutočné roboty. Víťazným návrhom sa stal modrý robot Robo a biely robot Yuti. Mladí konštruktéri predstavili svoje modely deťom z iných oddelení ŠKD, ktoré za roboty hlasovali. Výsledok hlasovania bol nerozhodný 22:22. Víťazmi sa teda stali všetci. Aktivita inšpirovala deti z 3. oddelenia ŠKD k vytvoreniu portrétov Roba a Yutiho. Všetkým zúčastneným deťom a pedagógom ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.